Tlenoterapia

W naszych gabinetach wykonujemy zabiegi trychologiczne, które są w pełni bezpieczne, nieinwazyjne, nienaruszające tkanki łącznej, nowatorskie, z zastosowaniem nanotechnologii.

 

 ZABIEGI TLENOTERAPIA NA SKÓRĘ GŁOWY – o działaniu przeciwłupieżowym, przeciwłojotokowym, przeciwstarzeniowym, przeciw wypadaniu włosów.

Zabiegi te zalecane są przy:

  • problemach owłosionej skóry głowy (łojotok, łupież, wrażliwa, zaczerwieniona i łuszcząca się skóra głowy);
  • nadmiernej utracie włosów, szczególnie gdy podłożem jest stres;
  • łysieniu androgenowym, telogenowym, hormonalnym.

ZABIEGI NA WŁOSY – odbudowujące i mineralizujące włosy.

Zabiegi te zalecane są przy:

  • włosach zniszczonych chemicznie;
  • włosach zniszczonych przez częste stylizacje z wykorzystaniem suszarki, lokówki, prostownicy itp.;
  • włosach pozbawionych nawilżenia i elastyczności.

ZABIEGI CILINAL DERM obejmują:

TLENOTERAPIĘ – to skoncentrowany 93% tlen podawany bezpośrednio na skórę głowy pod wysokim ciśnieniem. Zabiegi z wykorzystaniem tlenoterapii dotleniają skórę głowy, mieszki włosowe, pobudzają mieszki do wzrostu oraz krążenie na skórze głowy, zwalczają kolonie bakterii beztlenowych.

INFUZJĘ TLENOWĄ – zabieg polegający na aplikacji tlenu i odpowiednio dobranego do problemu trychokosmetyku podany pod dużym ciśnieniem za pomocą aerografu. Ma zastosowanie zarówno na skórę głowy jak i łodygę włosa, w zależności od wybranego zabiegu, problemu występującego na skórze głowy lub włosach.

 

Koszt wykonania zabiegu Tlenoterapia waha się od 100 do 200zł w zależności od długości włosów i wykorzystanych kosmetyków. Wskazana jest seria 6-10 zabiegów wykonywanych w dobranych indywidualnie odstępach czasu. Czas trwania 1 zabiegu od 1,5h do 2h.

Add Your Comment